Kariera

FD-3 sp. z o.o. renomowany producent betonu towarowego i prefabrykatów betonowych o ugruntowanej pozycji w branży zatrudni na stanowisko:

1. Stanowisko: Technolog produkcji

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad produkcją prefabrykatów betonowych (wyceny, przygotowywanie ofert cenowych, kontakt z klientem, przygotowywanie dokumentacji, zlecanie produkcji, nadzór nad jakością wyrobów gotowych, koordynowanie transportu)
  • pomoc w wykonywaniu badań wytrzymałościowych betonu towarowego
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej i jakościowej
  • nadzór nad zakładową kontrolą produkcji
  • kontrola i optymalizacja kosztów produkcji
  • obsługa klienta ( telefoniczna oraz osobista ) kontakt i utrzymanie relacji z klientami
  • obsługa programów magazynowych
  • monitorowanie, archiwizowanie, kompletowanie dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowana specjalizacja technik budownictwa)
  • umiejętność odczytywania i wykonywania rysunków technicznych (biegła znajomość programu autoCAD)
  • umiejętność wykonywania badań mieszanki betonowej mile widziana
  • biegła umiejętność obsługi Pakietu MS Office i urządzeń biurowych
  • prawo jazdy kat. B
  • rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • inicjatywa w samodzielnym podejmowaniu działań
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność ( praca w systemie zmianowym 7.00-15.00/ 9.00-17.00 )
  • umiejętność zarządzania czasem pracy własnej
  • otwartość na zmiany oraz kreatywność i innowacja w działaniu

2. Kierowca Betonomieszarki (gruszki) -
Praca na terenie Białej Podlaskiej i okolic.

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy kat. C oraz C+E
  • Posiadanie karty kierowcy
  • Aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność
  • Rzetelność
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt
  • Samodzielność
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych prac
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

 3. Pracownik produkcji

  • produkcja prefabrykatów betonowych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz o stan i czystość form

Wymagania:

  • pracowitość i zaangażowanie
  • punktualność
  • dokładność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole

Nie wahaj się! Aplikuj już dziś!

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Pracę w oparciu o różne formy zatrudnienia (umowa o prace, umowa zlecenie, staż);
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Przerwa lunchowa wliczana do czasu pracy. Każdemu pracownikowi przysługuje 30-minutowa przerwa na lunch wliczana do czasu pracy. Nie musisz jej odpracowywać.
  • Pracując u nas stajesz się częścią większego zespołu. Firma FD-3 to jedna z siedmiu ściśle powiązanych ze sobą firm znajdujących się na terenie trzech województw: podlaskiego, lubelskiego i mazowieckiego.
  • Tylko od Ciebie zależy ile będziesz zarabiać. Większe zaangażowanie oznacza wyższe wynagrodzenie.

Budowlańcy

Jeśli masz pytania, kliknij przycisk i napisz do nas za pomocą prostego formularza kontaktowego. Odpowiemy tego samego dnia.

Czytaj więcej